POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W PSZCZYNIE

OFERTA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH I SPORTOWO - REKREACYJNYCH

IMPREZY MASOWE ADRESOWANE DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

32 210 24 98

PSZCZYNA UL. 3 MAJA 7

Zespół techniczny

POWIATOWY KLUB TECHNIKI

Założenia:
- rozwijanie zainteresowań technicznych wśród dzieci i młodzieży szkół powiatu pszczyńskiego,
- wykorzystanie bazy technicznej takich jak pracownie mechaniczne, elektryczne, mechatroniczne czy informatyczne w szkołach powiatowych i gminnych,
- promocja szkół w środowisku,
- wartościowa propozycja wykorzystania czasu wolnego przez dzieci i młodzież jako forma profilaktyki społecznej.

KOŁO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE - prowadzący Józefa Waliczek.
Termin w trakcie ustalania. Miejsce zajęć - Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, sala 30. Zajęcia adresowane są do uczniów gimnazjów klas II i III oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego.[/u]
Udział w zajęciach tego koła daje uczestnikom możliwość doskonalenia swojego warsztatu pracy. podczas zajęć uczestnicy mają możliwość przygotowania się do konkursów fryzjerskich międzyszkolnych, regionalnych oraz międzynarodowych. W trakcie zajęć istnieje również możliwość zmiany swojego wizerunku ;-)

KOŁO ROBOTYKI- prowadzący Henryk Brandys.
Termin zajęć w trakcie ustalania. Miejsce zajęć - Szkoła Podstawowa nr 1 w Pawłowicach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie.
[i]Zajęcia robotyki - to zajęcia edukacyjne na których dzieci i młodzież konstruują prawdziwie poruszające się roboty z wykorzystaniem specjalnych zestawów edukacyjnych - klocków Lego Mindstorms (NXT i EV3). Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań w kierunku przedmiotów ścisłych, nauka programowania oraz trening intelektualny dla uczestników spotkań. Zajęcia adresowane są do uczniów szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego.

Copyright 2012-2018 © POPP Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: pless-intermedia