POWIATOWE OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ W PSZCZYNIE

OFERTA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH I SPORTOWO - REKREACYJNYCH

IMPREZY MASOWE ADRESOWANE DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO

32 210 24 98

PSZCZYNA UL. 3 MAJA 7

Podsumowanie zajęć na ściance wspinaczkowej 

2012-11-26, 17:56

Zajęcia na ścian ce wspinaczkowej 17.10.2012r.

fot. A&A Wojciech

21 listopada członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowo - Turystycznego "DIABLAK" zakończyli cykl szkoleń wspinaczkowych, które realizowane były na ściance wspinaczkowej w Pawłowicach. Zajęcia odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Pszczyńskiego.

W trakcie ostatnich zajęć uczestnicy doskonalili poznane wcześniej podstawowe techniki wspinaczkowe oraz zasady asekuracji. Natomiast uczestnicy, którzy pierwszy raz brali udział w zajęciach praktycznie zapoznali się z wymienionym wcześniej zakresem szkolenia. Amatorzy wspinaczki, przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, doskonaląc swoje umiejętności przez ostatnie godziny tegorocznych zajęć. Wszyscy uczestnicy zdają sobie sprawę z faktu, iż nawet kilkukrotna wizyta na ściance nie czyni z nich wspinaczy a poznane techniki należy rozwijać, udoskonalać i znacznie poszerzać. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży i częściej organizować wyjazdy do Pawłowic czy Bielska - Białej, gdyż są to bowiem dwa najbliżej położone Pszczyny miasta, posiadające zaplecze do uprawiania wspinaczki. Klub planuje od stycznia 2013 roku organizować kolejne zajęcia na ściance wspinaczkowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjazdach i imprezach organizowanych przez Klub. Szczegóły każdego wyjazdu znajdują się zawsze na stronie Klubu.


fot. Agnieszka Szczypka - Wojciech

Agnieszka Szczypka - Wojciech, Artur Wojciech

powrót

GALERIA ZDJĘĆ

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Copyright 2012-2018 © POPP Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: pless-intermedia