"Pocztówka z mojego regionu" - wyniki konkursu

2016-06-07, 22:31

W niedzielę 5 czerwca podczas XVI Pszczyńskich Prezentacji Dziecięcych Zespołów Regionalnych MAŁY BRZYM 2016 wręczono nagrody laureatom powiatowego konkursu plastycznego
"Pocztówka z mojego regionu".

Spośród 343 prac nadesłanych przez uczestników, Jury powołane przez organizatora konkursu (POPP), w składzie: mgr Magdalena Kunysz-Pudełko, mgr Kinga Smolarz i inż. Andrzej Cyran, postanowiło nagrodzić 32 młodych plastyków z powiatu pszczyńskiego. Nagrody laureatom wręczyli Paweł Sadza - Starosta Pszczyński i Barbara Sopot-Zembok - wiceburmistrz Pszczyny.

Serdecznie gratulujemy talentu wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za bardzo liczny udział w konkursie. Podziękowania należą się również opiekunom, którzy czuwali nad poprawnością tworzonych prac.

Przypominamy również, że wszystkie nadesłane prace plastyczne będą do odbioru w biurze POPP od 13.06 do 30.06.2016 r. Kontakt telefoniczny w tej sprawie od numerem telefonu 32 210 24 98 lub 517 067 500

fot. KRYSTYNA GRZEGORZEK, POWIAT

fot. POPP