"Pewnego razu w niebie" w PCKulu

2019-10-13, 22:37

Dziecięco-młodzieżowa grupa teatralna "KÓrtyna" z POPP po raz drugi zaprezentowała spektakl teatralny pt. "Pewnego razu w niebie", tym razem w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Spektakl skierowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego. W sumie obejrzało go prawie 300 uczniów z SP 2 w Pszczynie, ZSP w Studzienicach, SP w Ćwiklicach, Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 "Pociecha" w Pszczynie, SP 1 w Goczałkowicach i Niepublicznego Przedszkola "Słoneczko" w Pszczynie.

W spektaklu wystąpili:

Archanioł - Natalia Uchyła
Anioł Szwarceneger - Maksiu Szulc
Anioły - Iga Masny, Hanna Kielan, Nadja Masiul, Maksymilian Wybrańczyk, Katarzyna Blacha, Kamila Cieślak
Belzebub - Maciej Pudełko
Diabły - Dominika Kremza, Krzysztof Rozmus, Karolina Bagińska/Monika Szpyrka, Agata Szydełko/Julia Kristof, Ewa Zdunek
Dziewczyna - Ewa Zdunek

Dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejne spektakle naszej aktorskiej grupy.

Tutaj relacja z tego spektaklu, który prezentowany był w czerwcu w pszczyńskim Skansenie.

fot. POPP

Anna Masny, POPP