Oprawa artystyczna pasowania w I LO Chrobry

2019-10-05, 17:41

W dniach 3 i 4 października w auli I LO im. B.Chrobrego odbyła się uroczystość pasowania klas pierwszych. Oprawę artystyczną przygotował zespół Naπ, działający w ramach zajęć Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej, miał przyjemność wykonać krótki koncert podczas uroczystości pasowania uczniów klas pierwszych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

Po oficjalnej części uroczystości, przybliżeniu historii szkoły, przekazaniu sztandaru, ślubowaniu uczniów klas pierwszych oraz przemówieniu pani Dyrektor Renaty Dyrdy przed zgromadzonymi uczniami, ich rodzicami i nauczycielami wystąpiła młodzież klas pierwszych. Jako pierwsza wystąpiła Małgorzata Czopek śpiewając utwór "Skyfall" z repertuaru Adele, następnie piosenkę "Nieznajomy" z repertuaru Dawida Podsiadło zaśpiewała Magdalena Komandera. W następnej kolejności wysłuchaliśmy zespołu Naπ (czyt.NAPI), który wykonał dwa utwory: "Zostań" oraz "Boski plan" autorstwa Alicji Ryś, członkini zespołu. Chwilę później zaprezentowała się Natalia Szwed w utworze "Crystallize" Lindsay Starling zagranym na skrzypcach (Natalia jest członkiem kapeli dziecięcego zespołu regionalnego JEDYNKA z SP1/POPP).

Zespół Naπ (czyt.NAPI) wystąpił w składzie:
Sonia Poloczek - wokal, perkusja
Martyna Kloc - wokal
Alicja Ragus - wokal
Zuzanna Droździk - wokal
Gabriela Tendera - wokal
Justyna Pudełko - wokal
Paulina Pudełko - wokal, gitara
Justyna Szweda - gitara
Alicja Ryś - wokal, gitara
Piotr Wrona - gitara basowa
Mirosław Lachowski - pianino, perkusja.

Opiekunem zespołu jest Pan Mirosław Lachowski.

Ostatnią piosenkę w koncercie pt. "Pocałuj noc" z repertuaru Varius Manx zaśpiewała uczennica klasy pierwszej - Karolina Olszowiec.

Mirosław Lachowski

WSPÓŁPRACUJEMY Z