"kÓrtyna" dzieciom

2019-06-10, 08:17

Grupa teatralna "kÓrtyna" z myślą o dzieciach przygotowała i zaprezentowała nowy spektakl pt.
Pewnego razu w niebie".

Spektakl można było obejrzeć w Skansenie Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej aż trzykrotnie, w Dniu Dziecka o 15.00 i 16.00 oraz 7 czerwca o 17.50 w ramach Małej Pszczyńskiej Nocy Teatru. Reżyserem spektaklu i opiekunem grupy jest Pani Anna Masny. O dekoracje zadbała Pani Anna Haka-Otręba a część akustyczną Robert Florczak. W rolach głównych wystąpili:

Archanioł - Natalia Uchyła
Anioł Szwarceneger - Maksiu Szulc
Anioły - Iga Masny, Hanna Kielan, Nadja Masiul, Maksymilian Wybrańczyk, Katarzyna Blacha, Kamila Cieślak
Belzebub - Maciej Pudełko
Diabły - Dominika Kremza, Krzysztof Rozmus, Karolina Bagińska/Monika Szpyrka, Agata Szydełko/Julia Kristof, Ewa Zdunek
Dziewczyna - Ewa Zdunek

Obszerna galeria zdjęciowa autorstwa Pana Andrzeja Grynpetera TUTAJ

To kolejny teatralny projekt "kÓrtyny" adresowany do dzieci. W marcu 2018 r. grupa zaprezentowała "Kota w butach" a w lutym 2013 r. "Kopciuszka"

Poniżej fragmenty spektaklu.

kórtyna niebo