Judocy z POPP na zawodach w Rybniku

2019-06-06, 21:05

W sobotę 1 czerwca w Rybniku odbyła się II runda otwartych Mistrzostw Rybnika, w której udział wzięli uczestnicy zajęć judo z POPP.

Do Rybnika zjechało wiele klubów ze śląska oraz min. z Czech. Dla młodych adeptów tej dyscypliny był to udany start w którym Nikodem Wojtkowiak w wadze do 36 kg wywalczył II miejsce wygrywając dwie walki A jego sparing partner z tatami i kuzyn Maksymilian Wojtkowiak zdobył w tej samej konkurencji wagowej III miejsce. Chłopcy walczyli dzielnie. Kolejny zawodnik to Michał Czembor w kategorii wagowej do 34 kg. zdobył III miejsce przegrywając z zawodnikiem, którego pokonał tydzień temu. Zawodnicy pod opieką trenerki Pani Anny Żemły-Krajewskiej wyciągają wnioski z walk i analizujemy je mocno się mobilizując do dalszej pracy.

Gratulujemy zawodnikom.

Fot. A.Żemła-Krajewska