Prezentacja POPP podczas tegorocznej majówki

2019-05-09, 23:14

Trzy zespoły muzyczne i dziecięcy zespół regionalny JEDYNKA prezentowały się w dniach 1,3 i 5 maja na pszczyńskim rynku.

W środę 1 maja z godzinnym repertuarem wystąpił zespół Darmowy Catering w składzie: Roksana Sawicka - wokal, Joanna Gryz - bas, Henryk Radziewicz - klawisze, Michał Wieczorek i Jakub Muszik - gitara, Maciej Woźnica - saksofon i Kacper Wojakiewicz - perkusja.

W piątek 3 maja po raz drugi w odstępie kilku dni pojawił się zespół JEDYNKA, który tym razem wystąpił podczas Festynu Rodzinnego.
Skład zespołu: Zuzanna Wieczorek, Karolina Głąb, Aleksandra Dygowska, Mateusz Lukasek, Kacper Zygmunt, Mariusz Ożóg, Jan Kloc, Oliwia Baczyńska, Maja Baczyńska oraz Krzysztof Janosz, Zuzanna Kloc, Natalia Szwed, Stanisław Kokot i Tomasz Marzec - wszyscy kapela.

Fot. Jedynka
jedynka 3.05.2019

Również podczas Festynu Rodzinnego wystąpił zespół Dudek Band w składzie: Magdalena Dudek - wokal, Dawid Bielenin - klawisze, Mikołaj Kućmierz - gitara, Dawid Zelinka - gitara i Łukasz Płonka - perkusja.

Fot. Grzegorz Zalucki
dudek band 3.05.2019

W niedzielę 5 maja odbyła się co roczna edycja pikniku "Tacy sami - inni"podczas którego zagrał zespół OffBeat w składzie:

Joanna Gryz, POPP