Zagrali podczas WOŚP

2019-01-17, 09:58

Offbeat, Darmowy Catering i Fleciki zagrali i zaśpiewali podczas 27 finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Goczałkowicach-Zdroju.

Zespoły muzyczne zagrały w składach:
Darmowy Catering/ Roksana Sawicka - wokal, Joanna Gryz - bas, Henryk Radziewicz - pianino, Michał Wieczorek i Jakub Muszik - gitara, Maciej Woźnica - saksofon i Kacper Wojakiewicz - perkusja.
Offbeat / Maja Kitrasiewicz - wokal, Joanna Gryz - bas, Jakub Muszik - giatara, Kacper Wojakiewicz - perkusja i Ewa Wrona - pianino oraz wokal.
Opiekunem zespołów jest pani Joanny Gryz.

Fleciki natomiast pod opieką pani Edyty Wrony reprezentowali: Natalia Englisz, Nicola Brudek, Piotr Wojtylak, Magdalena Bałuch, Grzegorz Bałuch, Monika Pławecka, Zuzia Paluch,Lena Płachno, Julia Wyrobek, Laura Barczyńska, Karolina Pelka, Julia Osińska, Hania Bramberger. Młodzi fleciści zaprezentowali program kolędowy oraz miniatury na flet prosty. Dla wielu był to pierwszy występ, który został bardzo ciepło przyjęty. Gratulujemy występu i życzymy powodzenia.

fot. GOK Goczałkowice

Edyta Wrona, Joanna Gryz