Zuzanna Piech zaśpiewała w Będzinie

2019-01-17, 09:22

Zuzanna Piech wystąpiła podczas finałowych przesłuchań w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia w Będzinie.

Była to 25 edycja festiwalu, który w tym roku odbył się pod honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Przesłuchania rozpoczęły się w czwartek 10 stycznia a zakończyły w sobotę 12 stycznia w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul. Sportowej w Będzinie. Jury oceniało występy 139 najlepszych zespołów i solistów spośród 1625, którzy w grudniu startowali w eliminacjach odbywających się w Polsce i za granicą. Zuzanna zaśpiewała "Gdy śliczna Panna" i "Kolęda Maryji" przy akompaniamencie pani Ewy Chlebek. Jej występ można zobaczyć TUTAJ ustawiając film na czas 4.30.55 min.

Więcej o festiwalu TUTAJ.

Bardzo obszerna relacja zdjęciowo-filmowa z przesłuchań finałowych oraz koncertu galowego na profilu facebookowym pn. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika

Zuza dyplom Będzin

Ewa Chlebek