"Kolędziorze idą!" czyli JEDYNKA kolęduje

2019-01-06, 20:46

Zespół JEDYNKA w okresie świątecznym kilkakrotnie wystąpił z programem kolędowym, który został zaprezentowany podczas spotkań wigilijnych dla pracowników Urzędu Miasta Pszczyna, dla nauczycieli SP nr 1 a także podczas Jarmarku Świątecznego, odbywającego się na pszczyńskim rynku.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu kierownika kapeli pana Tomasza Marca, udało się uwiecznić śląskie i pszczyńskie kolędy, pastorałki i śpiewane powinszowania. Powstała pamiątkowa płyta zespołu JEDYNKA pt. "Kolędziorze idą!". Można na niej usłyszeć archaiczną melodię powinszowań świątecznych "Z kolędeczką idziemy", Pszczyńską pastorałkę "Którędy droga do Poręby i inne, radośnie wyśpiewane białymi głosami dzieci kolędy przy akompaniamencie kapeli.

Płytę (amatorska wersja) można pobrać kopiując poniższy adres i wklejając go w okno przeglądarki https://www.dropbox.com/sh/5zr0b5tauluajul/AABf5kwXqfIr7vq6vE_dXPsta?dl=0

Kolędziorze idą! 1
Kolędziorze idą! 2