"Świynto wilijo" w DPS i PZS1

2018-12-27, 20:48

W czwartek 20 grudnia młodzież z Koła Regionalnego ponownie wystąpiła z przedstawieniem "Świynto wilijo", przed południem w Domu Pomocy Społecznej a po południu w szkolnej auli w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

W oby miejscach młodzież została przyjęta bardzo ciepło. Szczególnie w DPSie atmosfera jest wyjątkowa za sprawą pensjonariuszy, którzy bardzo emocjonalnie reagują na wszelkie występy i prezentacje.
O godzinie 16.00 na auli szkolnej przedstawienie zobaczyli emerytowani nauczyciele naszej szkoły oraz grono pedagogiczne. Wspólne kolędowanie wprowadziło nas we wspaniały czas Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy i życzymy spokojnych i radosnych świąt oraz pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

koło regionalne w DPS i PZS1

Mirella Korczyk-Kaczmarek