Mundurówki w terenie podczas gry paragrafowej.

2018-11-05, 12:40

W środę 31 października, grupa uczniów klas mundurowych (w tym uczestnicy zajęć POPP) wzięli udział w paragrafowej grze terenowej, której organizatorem była pani Alicja Chrapkiewicz.

O godz. 7.00 rano w kierunku Krzeszowic (województwo Małopolskie) wyruszyła busem grupa uczniów pod opieką pani Alicji Chrapkiewicz i Magdaleny Szczyrbowskiej aby wziąć udział w grze terenowej przygotowanej przez Fundację "Geotyda". Po przybyciu na miejsce uczniowie zostali podzieleni na zespoły 4 osobowe, które wyruszały w teren w odstępach dwuminutowych spod dworca w Krzeszowicach. Na samym końcu 10 minut za ostatnią grupą uczniów, na trasę wyruszyła drużyna nauczycieli w składzie: Magdalena Szczyrbowska, Tomasz Ladrowski i Alicja Chrapkiewicz.
Trasa, którą przebyli wszyscy uczestnicy liczyła około 18 km. i przebiegła przy pięknej słonecznej pogodzie. Na zakończenie wszyscy mogli wspólnie spędzić czas przy ognisku, racząc się pysznymi kiełbaskami.

Najlepsze zespoły wyłonił - czas przebycia trasy i poprawny kod, który otrzymywało się odpowiadając na zawarte w wytycznych pytania.
Klasyfikacja ułożyła się następująco:
I miejsce: Małgorzata Rychlik, Sara Rzesiowska, Wojciech Mazur, Sebastian Piesiur,
II miejsce - drużyna nauczycieli (własną decyzją, nie biorąca udziału w klasyfikacji),
II miejsce: Paulina Gandyk, Julia Tomala, Szymon Hoder, Karol Machalica,
III miejsce: Bożena Frankiewicz, Barbara Juszczyk, Jakub Kwoka, Filip Zoń

Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zestaw słodkości i napojów ufundowany przez POPP w Pszczynie.

Fot. Alicja Chrapkiewicz i uczniowie.

fot. Alicja Chrapkiewicz

Alicja Chrapkiewicz, Magdalena Szczyrbowska