Klasy mundurowe z PZS 2 włączyły się do akcji "ZNICZ 2018"

2018-11-05, 12:37

Uczniowie klas mundurowych w Powiatowym Zespole Szkół nr 2, będący uczestnikami zajęć POPP, kolejny raz działali na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Ostatnie, wspólne działania młodzieży z policjantami, dotyczą święta Wszystkich Świętych. Tego dnia wybrani uczniowie II i III klasy mundurowej, pomagali policji oraz mieszkańcom, a ich zadaniem było informowanie, gdzie znajdują się wolne miejsca parkingowe w mieście, wskazywanie ewentualnych objazdów, pilnowanie by kierowcy przestrzegali wprowadzonych w tym dniu zakazów wjazdu w bezpośredni rejon cmentarzy, tym samym gwarantując bezpieczeństwo pieszym. W ten sposób zapewnili wsparcie służbom mundurowym w prowadzonej akcji "ZNICZ 2018" i zagwarantowali pomoc wszystkim osobom, które tego dnia odwiedziły groby najbliższych.

fot. Alicja Chrapkiewicz

Alicja Chrapkiewicz