POPP w ramach OTK 2018

2018-11-03, 15:47

We wtorek 30 października w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja podsumowująca tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery w powiecie pszczyńskim, w którym POPP zaznaczyło swój udział.

Podobnie jak w poprzednich edycjach OTK nasza placówka przygotowała krótkie wywiady na temat kariery zawodowej, które przeprowadziły Karolina i Monika z koła teatralnego "kÓrtyna" z POPP. Do rozmów zaprosiliśmy uczniów Powiatowych Zespołów Szkół nr 1 (Sandra i Jeremi) i 2 (Rafał i Radosław). Przebieg rozmowy prezentujemy na krótkich filmikach. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w projekcie.

Szczegóły konferencji TUTAJ

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy wywiady z ludźmi związanymi z życiem kulturalnym Pszczyny, o którym można przeczytać TUTAJ

otk 2018 pzs1otk 2018 pzs2

POPP