Występ "Małej kÓrtyny" w PCKulu.

2018-10-25, 21:07

Młodzi aktorzy z dziecięcego koła teatralnego "Mała kÓrtyna" wystąpili we wtorek w galerii "13" Pszczyńskiego Centrum Kultury podczas konkursu z okazji obchodów Roku Herberta.

Aktorzy przygotowani przez panią Annę Masny zaprezentowali w kategorii: aktorska interpretacja wiersza - etiudę pt. Pudełko zwane wyobraźnią" do wiersza o tym tytule. Cały występ można zobaczyć na poniższym filmie. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali: Natalia Uchyła, Hanna Kielan i Maciej Pudełko.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie "take tam" im. Artystów Międzywojnia.

Występ Małej kÓrtyny można zobaczyć w najbliższą sobotę o g. 17 w PCKulu oraz 10 listopada w powiększonym składzie z młodzieżową kÓrtyną w ramach Zaduszek w Skansenie.

Mała kÓrtyna

Anna Masny