Uczestnicy zajęć POPP rozpoczęli sezon teatralny.

2018-10-22, 23:28

W dniu 18 października uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół
nr 2 w Pszczynie i jednocześnie uczestnicy zajęć pozalekcyjnych POPP mieli okazję obejrzeć sztukę teatralną "Boska".

Aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej przenieśli widzów w nowojorski świat pierwszej połowy XX wieku. "Boska!" - jak można przeczytać na stronie internetowej Teatru Polskiego -"to słodko-gorzka komedia o "najgorszej śpiewaczce świata", która mimo braku talentu i słuchu muzycznego zrobiła międzynarodową karierę i występowała w najsłynniejszych salach koncertowych. Nie przejmowała się krytyką, wierzyła w swój talent i mówiła: "ludzie mogą mówić, że nie umiem śpiewać, ale nikt nigdy nie powie, że nie śpiewałam". Sceniczna opowieść o tej autentycznej postaci dwudziestowiecznej kultury pokazuje, że nawet najbardziej szalone marzenia warto realizować."

Fot. Teatr Bielsko
Boska - spektakl