Wokalistki z POPP zaśpiewały w Sali Lustrzanej pszczyńskiego zamku

2018-09-24, 21:06

Zuzanna Piech, Agata Dyrda i Julia Parszewska zaśpiewały podczas dziesiątej edycji Złotych Laurów Przewodniczącej Rady i Starosty Pszczyńskiego.

Uroczystość o której można przeczytać TUTAJ odbyła się w sali lustrzanej pszczyńskiego zamku. Dla licznie zgromadzonych gości zaśpiewały wokalistki pani Ewy Chlebek. Zuzanna Piech zaśpiewała piosenkę "Życzenia z całego serca" (muz. Andrzej Zieliński, sł. Andrzej Jastrzębiec-Kozłowski), Agata Dyrda zaśpiewała utwór "To się zdarza" (sł. Jeremi Przybora, muz. Jerzy Wasowski) i Julia Parszewska utwór "Chwytaj dzień" (muz. Zbigniew Wodecki, sł. Jacek Cygan). Dziewczętom akompaniowała pani Ewa.

Dziękujemy za wspaniały występ. Dziewczyny już niebawem zaśpiewają ponownie podczas konferencji naukowej, która odbędzie się w piątek 28 września w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

fot. POPP, Powiat

Ewa Chlebek, POPP