Julia Parszewska wśród laureatów Festiwalu Młodej Piosenki

2018-07-04, 22:38

W sobotę 23 czerwca Julia Parszewska reprezentowała POPP na "Festiwalu Młodej Piosenki" w Ossowie, zorganizowanym w 100 rocznicę odzyskania niepodległości.

Wśród wyłonionych w konkursie najciekawszych osobowości znalazła się również Julia, która zdobyła tytuł "Finalisty". Wykonała ona dwa utwory - "Luna srebrnooka" . tekst A. Osiecka, muz.. S. Krajewski) oraz 'Warszawo ma" (tekst.L. Starski, muz. A.Olszaniecki). Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom artystyczny tegorocznej I edycji. W opinii jury Julia powinna nadal rozwijać się artystycznie. Jak mówi sama laureatka konkurs ten zapisze się jako kolejne wartościowe doświadczenie w jej muzycznym CV. Gratulujemy Juli i Pani Ewie Chlebek u której Julia uczy się śpiewu.

Julia Parszewska FMP Ossowo 2018
julia dyplom