DUDEK BAND po raz ostatni w tym roku szkolnym

2018-06-22, 22:18

Projekt muzyczny DUDEK BAND wystąpił po raz ostatni w tym roku szkolnym. Okazją do występu była gala "Superchrobrków" w I LO im. B.Chrobrego, która odbyła się w czwartek 21 czerwca.

DUDEK BAND chyba po raz ostatni wystąpił w składzie: wokal - Magdalena Dudek, bas - Olga Klimek, gitara elektryczna - Miłosz Dudek (absolwent), klawisze - Dawid Bielenin i perkusja - Łukasz Płonka. Warto podkreślić, że Magda, Miłosz, Dawid i Łukasz byli nominowani do nagród, które wręczano podczas gali. Oprócz zespołu zaśpiewała również Dorota Duda z akompaniamentem Filipa Szczotki. Nagrodę dla najlepszego muzyka w szkole (którym został Miłosz Dudek) wręczył gość specjalny Pan Sebastian Riedel (zespół Cree), który dał się namówić na zaśpiewanie z zespołem DUDEK BAND utworu "Sweet home Chicago".

superchrobrki 2018

POPP