Szkolna Liga Piłki Nożnej w PZS 1 zakończona

2018-06-22, 17:10

Druga edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej 5-cio osobowej w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 dobiegła końca. Rozgrywki odbyły się ramach współpracy z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

W turnieju wzięli udział uczniowie klas: III b, III d, I e, IAT, II AT , I b, I d, IIe, II b. Drużyny grały systemem " każdy z każdym" w dwóch kolejkach jesiennej i wiosennej, po których wyłoniono finałową czwórkę. Zawodnicy poszczególnych drużyn włączali się w organizację turnieju pomagając ustalać terminy meczów, czy służyli też pomocą sędziując mecze. Ostatecznie turniej wygrali uczniowie połączonych klas IB i ID, drugie miejsce wywalczyli uczniowie połączonych klas IIB i IIE, a trzecie miejsce zajęła klasa I AT. Te drużyny zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez POPP.

Na zdjęciu Mistrz SzLPN 2017/2018 reprezentacja klas IB i ID. Poniżej drużyny z miejsc I-III podczas rozgrywek i wręczenia nagród na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

ID+IB Mistrz SzLPN w PZS1

fot. Wojciech Magulski

Rozgrywki prowadził Pan Wojciech Magulski w ramach działalności szkolnego koła sportowego. W ramach tego koła odbyły się 4 wycieczki rowerowe o których pisaliśmy TUTAJ. Grupa rowerowa wzięła również udział w XIV Rajdzie Rowerowym "Poznajemy okolice Jeziora Goczałkowickiego". Wszystkie wycieczki rowerowe odbywały się w soboty.

Wojciech Magulski

WSPÓŁPRACUJEMY Z