Fryzjerki z POPP z wizytą w SP 5 w Pszczynie

2018-06-05, 23:28

Dnia 5 czerwca grupa uczennic PZS nr 1 a zarazem uczestniczek zajęć koła fryzjersko-kosmetycznego działającego w ramach POPP miała przyjemność przeprowadzić zajęcia dla uczniów klasy pierwszej w SP 5 w Pszczynie.

Nietypowe zajęcia były "niespodzianką" z okazji Dnia Dziecka, który obchodzony był 1 czerwca. Jako pierwsze do robienia zaproponowanych fryzur przystąpiły dziewczynki. Królowały warkocze i koki. W tym czasie chłopcy przygotowali rysunki swoich wymarzonych fryzur, które następnie zostały wykonane na ich włosach. Każdy uczestnik zajęć mógł również spróbować swoich sił tworząc fryzurę na głowie treningowej. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Zajęcia poprowadziła Pani Józefa Waliczek opiekun koła fryzjersko-kosmetycznego.

Dziękujemy!

fot. POPP