Uczesnicy zajęć POPP na wycieczce w Wiśle

2018-06-05, 23:06

W sobotę 19 maja grupa uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie a zarazem uczestników zajęć POPP pod opieką nauczycieli udała się na wycieczkę krajoznawczo-turystyczną do Wisły.

Środkiem transportu był pociąg, którym grupa udała się do Ustronia, skąd w otoczeniu wspaniałej zieleni, szumu wody, odgłosów przyrody przeszła sporo kilometrów trasą wzdłuż rzeki Wisły do Wisły Uzdrowiska. W Wiśle był czas na przerwę na smaczne jedzenie, na moczenie nóg w lodowatej wodzie, na obejrzenie Adama Małysza zrobionego z białej czekolady i na atrakcje z okazji Dnia Strażaka, które grupa napotkała przypadkiem. Grupa pod opieką Pani Aleksandry Pławeckiej-Brauntsch i Pani Gabrieli Prusko do Pszczyny wróciła wieczorem, zmęczona ale bardzo zadowolona.

fot. Gabriela Prusko, Aleksandra Pławecka-Brauntsch

Aleksandra Pławecka-Brauntsch, Gabriela Prusko