Podsumowanie konkursów powiatowych POPP

2018-04-28, 21:39

Późnym popołudniem w czwartek 26 kwietnia w auli I LO im. B.Chrobrego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów powiatowych POPP.

Spotkanie rozpoczął i zakończył akcent muzyczno-wokalny, który specjalnie dla przybyłych gości przygotowała Pani Ewa Chlebek wraz ze swoją podopieczną Agatą Dyrdą, która zaśpiewała następujące utwory: "Moja cisza" i "Być wszędzie gdzie nas nie ma".
Następnie pomysłodawcy konkursów nauczyciele POPP przed wręczeniem dyplomów i nagród krótko podsumowali nadesłane prace, które oceniały komisje powołane przez dyrektora POPP. Następnie wręczono dyplomy, wyróżnienia i nagrody w następujących konkursach:
- V edycji Powiatowego Konkursu Filozoficznego "JAK ŻYĆ?" i XVI Powiatowym Konkursie Historycznym z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Do pobrania lista laureatów.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom, którym gratulujemy zdobycia nagród. Nie możemy zapomnieć o nauczycielach, którzy przygotowali i zachęcili młodzież do udziału w konkursach. W konkursie historycznym są to: Stanisław Janosz, Anna Flis, Ewa Kowalska, Joanna Zaworska, Marek Pacholik, Aleksandra Skapczyk, Urszula Strzałka-Wcisło, Krystyna Nowakowska i Joanna Fronia. W konkursie filozoficznym są to: Katarzyna Drobik, Justyna Madejska, Monika Mrzyk, Barbara Wawrzyczek, Mariola Rudnicka, Urszula Strzałka-Wcisło.

Nagrody ufundowało POPP w Pszczynie a termin ich realizacji upływa z dniem 25 maja.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom za udział w konkursach i zapraszamy ponownie.

fot. POPP

Barbara Wawrzyczek, Michał Pudełko, POPP, Stanisław Janosz