Rowerowo po lasach pszczyńskich w ramach zajęć POPP

2018-04-17, 21:26

W dniach 7 i 14 kwietnia grupa młodzieży Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 pod opieką Pan Wojciecha Magulskiego udała się na wycieczkę rowerową po pszczyńskich lasach.

Wycieczki odbyły się w ramach działalności Koła sportowo-rekreacyjnego POPP, które prowadzi Pan Wojciech Magulski. Obie wycieczki były kontynuacją cyklu wycieczek, które zapoczątkowane zostały w pierwszym semestrze br. szkolnego. Trasa wiodła przez miejscowości: Pszczyna, Piasek, Kobiór, Tychy, Radostowice i Czarków. Uczniowie poznali " Drogę Książęcą", zobaczyli zameczek myśliwski w Promnicach, galerię handlową Gemini w Tychach, poznali historię jeziora Paprocańskiego, podziwiali florę w okolicach "Babczynej Doliny". Na koniec imprezy chłopcy rozpalili ognisko koło leśniczówki w Radostowicach, na którym upiekli kiełbasy po czym bezpiecznie wrócili do Pszczyny.

Wycieczka rowerowa do Wisły (I semestr)
Wycieczka rowerowa do Szczyrku (I semestr)

fot. Wojciech Magulski

Wojciech Magulski