Warsztaty taneczne uczestników zajęć kół tanecznych POPP

2018-04-15, 22:17

W niedzielę 8 kwietnia w auli I LO im. B.Chrobrego odbyły się warsztaty taneczne, w których udział wzięli uczestnicy zajęć kół tanecznych działających w ramach zajęć pozalekcyjnych POPP.

Warsztaty poprowadziła Pani Iwona Tchórzewska choreograf, instruktor tańca i tancerka, obecnie prowadzi zajęcia z podopiecznymi w Pałacu Kultury w Katowicach i w Pszczyńskim Centrum Kultury. Zajęcia zorganizowane zostały dla uczestników zajęć tanecznych POPP ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące, którzy na co dzień tańczą pod okiem Pani Gabrieli Wrzoł - nauczyciela POPP. Efektem zajęć była prezentacja układu tanecznego z elementami hip-hopu.

Dziękujemy Pani Iwonie za znakomite warsztaty a dzieciom za liczne przybycie i świetną zabawę.

fot. POPP

Gabriela Wrzoł, POPP