Mistrzowie powiatu w siatkówce trenowali w ramach zajęć POPP

2018-04-05, 09:46

Bieżący rok szkolny jest bardzo udany dla siatkarzy z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie. Drużyna pod opieką Pani Anny Kozińskiej zdobyła mistrzostw powiatu i zagrała w zawodach rejonowych.

Drużyna przygotowywała się do mistrzostw powiatu pszczyńskiego podczas zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez POPP w Pszczynie. Opiekunem drużyny jest Pani Anna Kozińska nauczyciel wychowania fizycznego w PZS 2 oraz opiekun Koła sportowo-rekreacyjnego "Na szczycie" (POPP).
Na tegoroczny sukces składają się, wygrane zawody powiatowe o których można przeczytać TUTAJ i bardzo dobry występ w zawodach rejonowych, które odbyły się na hali MOSIR w Cieszynie. Przeciwnikiem reprezentacji PZS 2 była reprezentacja ZS im.W.Szybińskiego w Cieszynie. Mecz po tie-breaku zakończył się wynikiem 1:2 dla szkoły z Cieszyna. Obszerniejsza relacja z tego spotkania TUTAJ

Pani Ani i drużynie gratulujemy sukcesu.

fot. Anna Kozińska

Anna Kozińska