Fryzjerki z POPP na Międzynarodowym Konkursie fryzjerskim

2018-04-04, 10:00

Kinga Foltyn oraz Laura Utrata uczestniczki zajęć koła fryzjersko - kosmetycznego działającego w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej pod opieką Józefy Waliczek wzięły udział w V Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim "Wieczorowy Zawrót Głowy", który odbył się 16 marca w Żywcu.

Podczas konkursu o statuetkę platynowego warkocza rywalizowało prawie 80 uczestników z 17 szkół fryzjerskich. Rywalizacja przebiegała w trzech konkurencjach: fryzura ślubna "Bajka o księżniczce", fryzura wieczorowa "Gwiazda Hollywood" oraz makijaż "Jak z horroru". Czas na wykonanie zadania wynosił 50 minut. Jedno z wyróżnień przydzielonych przez Jury konkursu trafiło do Laury Utraty za uczesanie fryzury wieczorowej w kategorii "Gwiazda Hollywood".

Dziękujemy Laurze oraz Kindze za udział i reprezentowanie szkoły (PZS1) w konkursie oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Obszerna relacja zdjęciowa z konkursu >> TUTAJ i TUTAJ.

Konkurs odbył się w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu.

Na zdjęciu Laura z modelką (druga i trzecia od prawej w pierwszym rzędzie).

VMKF Żywiec 2018

Józefa Waliczek