Ruszyły nowe zajęcia w POPP

2018-03-11, 18:37

W naszej placówce ruszyły zajęcia sportowo-rekreacyjne z elementami judo, które prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego i zarazem trener II klasy JUDO pani Anna Żemła-Krajewska.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem o czym świadczy frekwencja podczas dwóch pierwszych spotkań, w których udział wzięło ponad 30 dzieci. Zajęcia odbywają się w auli drugiego budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie (ul. ks. bpa. Bogedaina 24, I piętro) w środy od 17.30 - 18.30 (GRUPA I) i w piątki od 17.00 - 18.00 (GRUPA II). Do dyspozycji uczestników zajęć jest mata do ćwiczeń + przybory gimnastyczne i szatnia. Każdy uczestnik na zajęcia musi przynieść strój do ćwiczeń (najlepiej spodnie dresowe + koszulka z krótkim lub długim rękawem + klapki) oraz powinien posiadać butelkę zwykłej wody niegazowanej (max 1.5L). Ćwiczenia na macie wykonywane są boso.

Nr. kontaktowy w sprawie zajęć
- 504 249 198 (Marcin Bienioszek)
- 723 938 131 (Anna Żemła-Krajewska)

Prosimy rodziców o pobranie, wypełnienie i dostarczenie na zajęcia KARTY UCZESTNIKA ZAJĘĆ POPP
- do pobrania wyżej na stronie.

Zajęcia JUDO będą mają charakter zabawy w przyjaznej i atrakcyjnej atmosferze. Zależy nam na tym aby uczestnicy bardzo pozytywne kojarzyli tę dyscyplinę z aktywnością fizyczną i sportem. Przeprowadzone w tym zakresie badania pokazują, iż dzieci uczestniczące w zajęciach JUDO mają wyższy poziom sprawności ogólnej, są wszechstronnie przygotowane do rozpoczęcia wyczynowego treningu sportowego w każdej dyscyplinie oraz znacznie częściej samoczynnie uprawiają sport amatorski w przyszłości.

Zdjęcia GRUPA I - środa

Zdjęcia GRUPA II - piątek