Relacja z zajęć POPP "Koło młodego plastyka" w ZS3 w Pszczynie.

2018-03-04, 19:49

Pragniemy podzielić się kolejną fotograficzną relacją z zajęć plastycznych dla najmłodszych w Zespole Szkół nr 3 w Pszczynie.

Często zajęcia odbywają się w pracowni ceramicznej, ulepiliśmy prezenty dla babci i dziadka i również je samodzielnie zapakowaliśmy. Powstały ceramiczne rybki i ptaszki, które zostały po szkliwione i czekają na ostatni wypał. Malowaliśmy palcami polarne misie, odbijaliśmy noworoczne fajerwerki a wylewając kolorowy tusz stworzyliśmy ekspresyjne portrety. Bardzo zainspirował nas do działań twórczych teatrzyk Kamishibai - piękne ilustracje, prosto opowiedziane historie, które na długo zapadają w pamięć. To narzędzie, do którego na pewno powrócimy jeszcze na zajęciach.

Możemy również pochwalić się sukcesem! Wiktor Mularz zdobył I miejsce w regionalnym konkursie plastycznym "Barwy jesieni w wybranych wierszach" organizowanym przez SP 3 w Czeladzi a Faustynka Jarosz zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Opiekunem Koła młodego plastyka w ZS3 jest Pani Magdalena Kunysz-Pudełko.

fot. Magdalena Kunysz-Pudełko

Magdalena Kunysz-Pudełko