Relacja z zajęć w czasie ferii uczniów POPP z SP18 w Pszczynie

2018-02-20, 09:38

W dniach 29.01 - 02.02 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie - uczestnicy kół zainteresowań POPP - wzięły udział w zajęciach organizowanych przez zespół naszych nauczycieli.

Dzieciom zorganizowano szereg atrakcji i niespodzianek, m.in. bal karnawałowy w klubie O'Key, wyjście do zamku pszczyńskiego, wyjście na lodowisko w Pszczynie, zajęcia plastyczne (filcowanie na mokro, rysunki, kolorowanki), gry planszowe i stolikowe, zajęcia kulinarne w restauracji Patio Con Gusto (wykonanie sałatki owocowej, sałatki warzywnej, ciasteczek francuskich z jabłkiem), zabawy sportowe na sali gimnastycznej. Był to bardzo miły czas spędzony w aktywny sposób, który zorganizowały panie Gabriela Prusko, Elżbieta Klimczak i Aleksandra Pławecka-Brauntsch. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli świetlicy ( Katarzyny Konieczny i Karoliny Prządki), które w ramach współpracy z POPP służyły pomocą w opiece nad dziećmi. Organizatorzy zajęć składają podziękowania dyrekcji SP 18 za udostępnienie świetlicy szkolnej i sali gimnastycznej.

fot. Gabriela Prusko

Aleksandra Pławecka-Brauntsch, Elżbieta Klimczak, Gabriela Prusko