IV Bal karnawałowy POPP - relacja

2018-01-31, 20:36

Tradycyjnie w pierwszym tygodniu ferii POPP zaprasza uczestników zajęć ze szkół podstawowych do udziału w karnawałowym balu przebierańców. W tym roku ponownie miejscem spotkania był Klub O'key w Pszczynie.

Dzięki uprzejmości i gościnności właścicieli lokalu mogliśmy przez ponad 3 godziny bawić się w rytmie tanecznych przebojów. W balu udział wzięło ponad 120 dzieci ze szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego, które na co dzień uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez naszą placówkę. Oprócz tańców dzieci mogły wziąć udział w zabawach poprowadzonych przez DJa i nauczycieli. Na wszystkich uczestników balu czekał suchy prowiant i napój. Oprawą muzyczną balu zajął się DJ Olek (Aleksander Byrski) a zdjęcia wykonała Krystyna Grzegorzek uczennica I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i miejmy nadzieję, że spotkamy się za rok na V już balu uczestników zajęć POPP.

Fot. POPP i Krystyna Grzegorzek, która umieściła zdjęcia w albumie dostępnym na profilu Grzegorzek Fotografia

fot. POPP i Krystyna Grzegorzek

POPP