Kolejne medale młodych strzelców

2017-10-04, 21:22

Emilia Śleziona - zawodniczka młodzieżowej sekcji strzeleckiej Bractwa Kurkowego w Pszczynie a zarazem uczestniczka zajęć koła strzeleckiego POPP z medalem Mistrzostw Polski Młodzików.

W trzy dniowych zmaganiach w zawodach o Mistrzostwo Polski Młodzików które rozegrane zostały w Zielonej Górze, udział wzięły 2 zawodniczki. Młodziczka Śleziona Emilia po 2 latach wytrwałych treningów w części szybkiej pistoletu sportowego wystrzelała 265 pkt, co zapewniło jej brązowy medal. Ponadto w części dokładnej zajęła 5 miejsce, a pistolecie pneumatycznym 11 lokatę. W zawodach uczestniczyła też Martyna Trefon, która po 1 roku treningów uzyskała 12 miejsce w pistolecie pneumatycznym, w części szybkiej pistoletu sportowego 15 miejsce, a w części dokładnej pistoletu sportowego 24 miejsce.

Zawodniczkom oraz trenerowi Janowi Żychowskiemu gratulujemy sukcesów.

Przypominamy również, że nadal można zapisać się na bezpłatne zajęcia koła strzeleckiego, które realizowane są w ramach zajęć pozalekcyjnych POPP i odbywają się na strzelnicy sportowej KBS w sąsiedztwie restauracji "u Michalika" na ul. Katowickiej 79. Zajęcia prowadzi trener Jan Żychowski (501 749 095) we wtorki i czwartki od 15-19. Zajęcia adresowane są do uczniów od klas VI, VII Szkoły Podstawowej oraz II i III gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy.

emilia 3m

fot. Jan Żychowski

Jan Żychowski

Copyright 2012-2017 © POPP Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.