Zagrali w filmie

2017-09-19, 10:41

Uczestnicy zajęć POPP oraz zaproszeni mieszkańcy naszego powiatu wzięli udział w zdjęciach do filmu promującego pszczyński Skansen.

W dniach 13-14 września w pszczyńskim Skansenie trwały zdjęcia do filmu promującego pszczyński Skansen, w którym ukazane zostały dzieje kulturowe Ziemi Pszczyńskiej. W rolę aktorów wcielili się uczestnicy zajęć POPP oraz mieszkańcy powiatu pszczyńskiego min. Pani Otylia Trojanowska, Pan Marcin Standura i Pan Andrzej Pokorny. POPP reprezentowali:

- członkowie dziecięcego zespołu regionalnego RADOŚĆ z SP w Radostowicach:
Karol Jędrzejek (Jasio), Klaudia Pustelnik, Nadia Kostecka, Anna Goraus, Jan Sowa i Oskar Tumula.

- członkowie dziecięcego zespołu regionalnego JEDYNKA z SP 1 w Pszczynie:
Karol Wydra (brat Jasia), Barbara Wydra i Zofia Ślisz.

- Marek Blacha (utopiec, koło teatralne KÓRTYNA z POPP).
- Otylia Trojanowska (babka)
- Andrzej Pokorny (sąsiad)
- Marcin Standura (klient).

Dziękujemy wszystkim aktorom za cierpliwość na planie i profesjonalne podejście do pracy oraz pani Danucie Abramowicz-Heczko i pani Annie Masny za wytypowanie uczniów do tej produkcji.

Film przygotowała firma IRIS MEDIA z Bielska Białej. Nasza placówka otrzymała zaproszenie do udziału w tworzeniu filmu od Agencji Restrukturyzacji i Promocji w Pszczynie zarządcy Skansenu-Zagrody Wsi Pszczyńskiej i Zagrody Żubrów w Pszczynie. Całość jest częścią Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Beskidy Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska o której można przeczytać TUTAJ.

Oficjalna prezentacja filmu planowana jest na pierwszą połowę października.

Obszerna galeria zdjęciowa znajduje się na naszym Facebooku - KLIKNIJ

fot. POPP

POPP

Copyright 2012-2017 © POPP Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.