Rajd uczestników zajęć POPP

2017-07-02, 23:03

W środowe przedpołudnie 28 czerwca w goczałkowickim Parku Zdrojowym spotkali się uczestnicy zajęć POPP aby wziąć udział w rajdzie.

Uczestnikami rajdu były dzieci uczęszczające na zajęcia muzyczno-wokalno-taneczne organizowane przez POPP w Szkole Podstawowej w Goczałkowicach. Rajd polegał na rozwiązywaniu zadań ukrytych na terenie Parku. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przemierzały parkowe alejki i miejsca w których ukryte zostały zadania, a także wykazały się ogromną wiedzą w ich rozwiązywaniu. Różnorodne zadania pozwoliły dzieciom wykazać się wiedzą muzyczną, logiczną jak i sprawnością fizyczną grając w siatkówkę balonami napełnionymi wodą z użyciem ręczników. Jak się okazało, zabawa ta przysporzyła dzieciom najwięcej emocji. W przeprowadzeniu rajdu bardzo pomogli uczniowie z Gimnazjum w Goczałkowicach, którzy otoczyli opieką swoich młodszych kolegów. Wszystkim uczestnikom rajdu dziękujemy za udział i dobrą zabawę. Życzymy dzieciom dobrego wakacyjnego odpoczynku i zachęcamy do udziału w zajęciach w nowym roku szkolnym. Dla wszystkich uczestników rajdu POPP przygotowało prowiant w postaci słodkiego batonika, wody oraz soczków do picia i smacznych lodów.

Więcej zdjęć na facebooku POPP - KLIKNIJ

fot. POPP

Edyta Wrona, Ewa Chlebek, Gabriela Wrzoł

Copyright 2012-2017 © POPP Pszczyna. Wszelkie prawa zastrzeżone.