Ekologiczna Kartka Bożonarodzeniowa - podsumowanie konkursu

2016-12-19, 12:04

W sobotnie przedpołudnie 17 grudnia w obecności laureatów oraz ich rodziców podsumowaliśmy Powiatowy Konkurs "Ekologiczna Kartka Bożonarodzeniowa".

Na laureatów czekały dyplomy oraz nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie, który przygotowały i przeprowadziły panie plastyczki z POPP - Magdalena Kunysz-Pudełko i Anna Haka-Otręba.

O oprawę muzyczną zadbała pani Ewa Chlebek ze swoimi podopopiecznymi: Pauliną Miedziok (SP1 w Goczałkowcach) i Natalią Szostok (I LO Chrobry).

Informujemy, że nie odebrane w sobotę dyplomy, nagrody i wyróżnienia czekają na laureatów w biurze POPP, które mieści się na II pietrze w I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie na ulicy 3 Maja 7 (na przeciwko Starostwa Powiatowego). Biuro czynne w godzinach 8-15. Przed przyjściem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 517 067 500.

fot. POPP

Anna Haka-Otręba, Magdalena Kunysz-Pudełko, POPP